Recitační soutěž ve Vilémově

17.05.2012 22:43

Čtvrteční odpoledne dne 17. května  2012 patřilo nejlepším recitátorům z prvních až pátých tříd ze základních škol Cholina, Nasobůrky, Haňovice, Senice na Hané a Vilémov, kde se také soutěž konala. Sešlo se tady na 60 soutěžících, kteří zde poměřili svoji paměť, projev, výraz. Naši školu reprezentovalo15 kluků a děvčat, kteří si postup vybojovali ve školním kole. Všem se recitace podařila, ale zvítězit nemohou všichni. Přesto si do Senice právem nějaká umístění vezeme. Románek Hapalák z 1. třídy obsadil 3. místo, Matyášek Moťka ze 2. třídy  a Terezka Hrachovcová ze 3. třídy 1. místa, Michalka Kalabisová ze 4. třídy 2. místo a Eliška Opletalová z 5. třídy si odvezla 3. místo se svojí vlastní básní.

Poděkování a pochvala za vzornou reprezentaci školy v Senici na Hané patří také dalším žákům: Leonce Kalabisové a Ondrášku Cetkovskému z 1. třídy, Michalce Horákové a Míšovi Coufalovi ze 2. třídy, Verunce Vybíhalové a Jirkovi Vrabcovi ze 3. třídy, Nikolce Ambrozové a Kristýnce Janečkové ze 4. třídy a Sabině Hájkové a Magdaléně Nevrlé z 5. třídy.

Pánové Hrubín, Kožíšek, Žáček, Kratochvíl, ..., či paní Kopecká, autoři dnešních básniček,  by z Vás jistě měli radost. Šiřte dál krásu, jemnost i vtip naší poezie. Děkujeme.

Atmosféru si můžete aspoň zprostředkovaně užít nahlédnutím do fotek ve fotogalerii.