SLAVÍME DEN DĚTÍ

02.06.2012 06:42

1. červen patří dětem.

To víme, to známe. Letošní rok tomu nebylo jinak. Jiné to bylo v tom, že režii těchto oslav pro žáky 1 stupně si vzali na starosti naši nejstarší školáci - deváťáci. A že se jim to povedlo, o tom svědčí úsměvy, radost, těšení se, pohoda ,... na tvářích nejmenších (můžete vidět ve fotogalerii).

Připravili si úkoly vědomostní, pohádkové, vyzkoušeli zručnost a přesnou mušku, také obratnost, mrštnost a rychlost, spolupráci i samostatnost našich žáků 1. stupně. Těžko říct, která disciplína byl ta nej. Každý jsme na něco jiného. Velký úspěch ale sklidila Čokoláda - hodit kostkou šestku, rychle se obléct do připravených svršků, vzít příbor a ukrojit si čokoládu, kterou můžeš sníst jen pokud se ti podaří napíchnout ji  na vidličku a přitom být tak rychlý, než další kamarád hodí šestku a z oblečení tě rychle vysvlékne... Tak to bylo něco, ale některé mlsné jazýčky si na své přišly.

Moc děkujeme deváťákům.

Zhostili se této funkce na výbornou a zasloužili si poděkování a sladkou odměnu.

Kéž vám, milí žáci deváté třídy

tato chuť pomáhat, spolupracovat, vysvětlovat, být trpěliví a laskaví, vydrží co nejdéle.

Přejeme vám na vaší další cestě životem mnoho takových veselých, "nenudných" a přátelských dnů. Hodně štěstí a děkujeme.