Sportování máme rádi

01.07.2012 09:57

Po úspěšné Zahradní slavnosti nás čekal poslední školní týden.

Týden loučení se klokanem v ZOO Kopeček, loučení se s kamarády a  školou, ale také sportování. Ve středu 27. června 2012  jsme se vypravili vláčkem do Haňovic, abychom sehráli turnaj ve fotbálku. Družstvo ve složení - Tom Grézl, Pavel Coufal, Michal Coufal, Ondra a Honza Cetkovští, Honza Elsner, Táda Kaksa, Ondra Růžička a Dan Dvorský se svého úkolu ujali se ctí a v turnájku mezi školami ZŠ Haňovice, což jsou malí fotbalisté a ZŠ Vilémov , obsadili suverénní 1. místo. Podíl na úspěchu mají i naše roztleskávačky a senický fan klub. Do Senice jsme přivezli i ocenění nejlepšího střelce - získal je Pavel Coufal.

Ve čtvrtek 28. června pro nás naši starší spolužáci připravili hřiště pro skok do výšky, abychom si i my malí, vyzkoušeli svoje skokanské umění. Skákalo 48 skokanů z 1., 2., 3., 4. i 5. třídy. A jak se komu vedlo? Kdo byl nejlepší?

Z 1. třídy byla nejlepší Natálka Lakomá, skočila 90 cm.

Z 2. třídy byl nejlepší Honzík Elsner, skočil také 90 cm, ale až na 3. pokus, takže Natka by byla nejlepší i mezi druháčky.

Z 3. třídy obsadil 1. místo Ondra Růžička, zdolal výšku 105 cm.

Z 4. třídy se vedlo nejlépe Pavlu Coufalovi a Tomovi Grézlovi, skočili 110 cm.

Z 5. třídy byla nejlepší Adéla Vrzalová, zdolala 116 cm. Hoši z páté třídy se skoku neúčastnili, zvolili turnaj ve fotbale. 

(Více ve fotogalerii).

 

Atletický trojboj s žáky obvodních škol přesunujeme díky nezpůsobilému terénu v důsledku budování nového hřiště na podzim nového školního roku.